כריתת עצים מחיר לצרכן

כריתת עצים מחיר לצרכן

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

המחשבה על כריתת עצים מעוררת תחושות שליליות, אך ישנם מקרים שאין ברירה ויש צורך בכריתת עצים או גזימה. כריתת עצים מחיר שונה מאשר גיזום עצים וסוגי עצים שונים לכן אם אתם רוצים לדעת את המחיר שעליכם לשלם על כריתת עצים. חשוב שתבדקו בטרם הכריתה כריתת עצים מחיר וכך תדעו מהם המחירים שהולכים בשוק. 

מתי יש צורך לבצע כריתת עצים? 

 

ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע כרתית עצים. לרוב מדובר על מקרים שבהם העץ מסכן רכוש או חיים ואז אין ברירה אלא לכרות אותו. כמו כן, במצב מסוים ששוריו של העץ גדלים יתר על המידה ועלולים לפגוע בצנרת הבית או הרחב או שענפיו נופלים או מסכנים את עוברי האורח ברחוב, או שצמרת העץ מפריעה לחוטי החשמל יש צורך בכריתת עצים. את הכריתה עושה איש מקצוע אשר יש לו את הכלים המתאימים והניסיון הנדרש. כריתת עצים מחייבת ניסיון כריתה והן כלים מקצוע מתאימים הכוללים מסור מקצועי ועוצמתי, חבלים, מנוף ועוד. הכריתה עצמה מתבצעת בצורה זהירה ובטוחה שהאיש המקצוע קשור בחגורות ועולה על מנוף גבוה ומבצע את הכריתה. כריתת עצים מחיר מתבצעת בהתאם לסוג הכריתה של העץ ומורכבותו

כריתת עצים מחיר Smart-Fix

 

האם יש לקרוא לאיש מקצוע לבצע כריתה או אפשר לבד? 

 

כדי לבצע כריתת עצים יש לקרוא לאיש מקצוע עם הכשרה וניסיון בתחום כדי לבצע את הכריתה בצורה המקצועיות, הבטוחה והזהירה ביותר. איש מקצוע מנוסה ומקצועי יודע איך לכרות את העצים ביעילות ובבטיחות ולהיזהר שהם לא נופלים על אנשים או מסכנים רכוש. כמו כן, איש מנוסה ומיומן מגיע עם כלי עבודה מתאימים ומנוף ומבצע את העבודה במהירות ובזהירות רבה. 

  

מחירון כריתת עצים 

מחירון כריתת עצים שונה בהתאם לסוג כריתת העצים. כריתת עצים מחיר יכולה לנוע מ-1,000 ₪ ועד ל 3,000 ₪. כאשר מדובר על כריתת עץ דקל המחיר הוא בין ₪1,000-, 3,000 כריתת עץ אורן נעה בין 3,000-1,000 ₪ וכריתת עץ פיקוס בין 3,000-1,000 ₪. כמו כן, העתקת מיקום עץ בגובה של עד 14 מטר המחיר מתחיל החל מ-900 ₪ ובהתאם למורכבות העבודה. עקירת עץ מהשורש המחיר החל מ-350 ₪ וכרסום שורשים והוצאת גדמים החל מ-300 ₪. 

מה משפיע על מחיר כריתת עצים? 

ישנם לא מעט גורמים אשר משפיעים על מחיר כריתת עצים. גורמים אלה כוללים: 

ניסיון בעל המקצוע – ככל שבעל המקצוע עם ניסיון רב בתחום הכריתה כך המחיר שיגבה יהיה גבוה יותר. 

הכשרה כל בעל המקצוע – אם בעל המקצוע הוא בעל הכשרה והסמכה בתחום ויש לו רישיון ותעודות שמעידות שלמד את התחום. המחיר שהוא יגבה יהיה גבוהה ובהתאם להשכלתו וניסיונו בתחום. 

היקף העבודה – אם מדובר על עבודה גדולה ומורכבת המחיר שלה היה גבוה יותר מאשר עבודה בהיקף קטן ולא מורכבת. 

שימוש במנוף – שימוש בעת הכריתה שמצריך מנוף וגישה למקום מייקר אף הוא את מחיר הכריתה. 

עונתיות – לכריתת עצים בתקופת הסתיו בטרם פתיחת שנת הלימודים ישנה ביקוש גבוה לעומת עונות אחרות. ביקוש זה משפיע על המחיר ומייקר אותו. 

כל אחד מהגורמים הללו משפיע על מחיר כריתת עצים שאתם משלמים, ועלול לייקר אותו מעבר למחיר שהוא. לכן חשוב לשים לגורמים אלה והן לעונתיות הפופולאריות לכריתת עצים וגיזום ולהזמין כריתה בחודשים פחות עמוסה שבהם מחיר הכריתה גבוה. באמצעות כריתת עצים מחיר יוכל לקבל מידע על המחירים שאתם עתידים לשלם על כריתת עצים ולדעת שהם עומדים במחירון ואינם גבוהים מדיי

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next