מחירון ביובית לצרכן

מחירון ביובית לצרכן

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

סתימות במערכת הביוב דורשת אינסטלטור מקצועי ומנוסה כדי לפתור את הבעיה. אך לא כל הבעיות נפתרות באמצעות אינסטלטור, ישנם מצבים שבהם יש צורך בביובית כדי לפתוח את הסתימה מאחר שקשה להגיע אל בור הביוב או הסתימה. באמצעות ביובית אפשר לפתור את בעיית הסתימה ולחזור לחיים השגרתיים. לכן חשוב לדעת מהו מחירון ביובית בטרם מזמין ביובית 

מהי ביובית? 

ביוביות היא היא משאית לפתיחת סתימות אינסטלציה. היא שואבת שמנים מינרלים, בנטונייט וחומרים נוספים. באמצעות מצלמת ביוב אשר מצלמת את קווי הביוב אפשר לאתר את המיקום המדויק של הסתימה ולשאוב את החומרים שסותמים את קווי הביוב. הצינור בביובית כולל מספק מים בלחץ גבוהה ופותח את כל הסתימות גם הקשות ביותר תוך דקות אחדות. הודות לביובית אפשר לנקות את מערכת הביוב, לשאוב את כל הנוזלים והפסולת ולהמשיך בשגרת החיים הרגילה. הביובית מגיעה בגדלים שונים בהתאם לסוג הסתימה ומיקומה, לכן בסתימות קטנות תגיע ביובית קטנה ואילו בסתימות גדולות ומורכבות תגיע ביובית גדולה יותר. בנוסף לפתיחת הסתימות הביובית משמשת לשאיבת מי שופכין, שאיבת שירותים כימיים, שאיבת בורות שומן וספיגה ועוד. על כן מחירון ביובית הוא שונה בהתאם לסוג ומורכבות הסתימה במערכת הביוב. 

מחירון ביובית Smart-Fix

כיצד משפיעה הביובית על המחיר? 

מחירון ביובית מושפע בהתאם לכמה גורמים חשובים כגון: 

סוג התקלה – לסוג התקלה ישנה השפעה על המחיר. ישנן תקלות מורכבות המצריכות הפעלת ציוד מתקדם שכולל מצלמה לצילום פנימי של קווי הביוב כדי לאתר את מיקום התקלה, דבר זה מייקר את מחיר הביובית. 

מיקום הסתימה – מיקום הסתימה ומורכבותה משפיעה על מחיר הביובית. אם המיקום הוא נגיש להגעה המחיר יהיה נמוך, אך אם המיקום לתקלה הוא לא נגישה מחיר יהיה גבוה יותר. 

שעת הזמנת הביובית – אם מדובר על שעות הלילה הן יהיו יקרות יותר מאשר שעות היום, מאחר שמדובר על מקרה חירום. אך אם שעת הזמנת הביובית היא בהתאם לשעות הקבלה המחיר יהיה נמוך.  

עונות השנה – לעונות השנה השפעה על מחיר הביוביות, בתקופת החורף שישנם הרבה גשמים וסערות, ישנם הרבה תקלות ולכן המחיר יהיה יקר יותר מאשר בעונת הקיץ. 

סוג הביובית – אם מדובר על ביובית קטנה המחיר ולא מורכבת המחיר יהיה נמוך, אך אם מדובר על ביובית גדולה יותר ומורכבת המחיר יהיה גבוה יותר. 

מיקום הקריאה – אם מדובר על חברת SOS בפריסה רחבה, וכן במיקום שקשה להגעה המחיר של הביובית יהיה יקר יותר מאשר מיקום נגיש יותר. 

מחירון ביובית 

מחירון ביובית כולל שירותים שונים אשר משפיעים ישירות על מחיר הביובית. מחירים אלה נקבעים בהתאם למחירון ביובית קיים ובהתאם לסוג ומורכבות התקלה ומיקומה. 

ביובית רגילה – ביובית רגילה תעלה לכם החל מ-580 ₪ מדובר על ביובית עם משאבות יניקה המתאימות לפתיחת סתימות ושאיבות רגילות בהתאם למיקומם ומורכבות הסתימה. 

ביובית נמוכה – ביובית נמוכה שמגיעה למקומות שקשה להגיע אליהם כמו חניונים, קניונים ועוד תעלה לכם החל מ-930 ₪. 

פתיחת סתימות ביוב – פתיחת סתימות ביוב אמצעות לחץ מים ושטיפת קו יעלו לכם בין 790-590 ₪. 

שאיבת ביוב – שאיבת ביוב מתחילה מ-600 ₪ בהתאם לגישה של הסתימה, גודל הסתימה ומורכבותה. היא אינה כוללת את האגרה לאתר פינוי שפכים. 

שטיפת קווי ביוב – שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוהה הוא בין 790-590 ₪. 

שאיבת בור שומן – שאיבת בור שומן לא כולל את התשלום עבור אתר הפסולת המורשה. מחירו של בור זה הוא בין 1,500-700 ₪. 

צילום קווי ביוב – צילום קווי ביוב במצלמת ביוב עם סיב אופטי אל קווי הביוב עולה בין 1,890-950 ₪. 

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next