מחירון חשמלאי

מחירון חשמלאי

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

עבדות חשמל הן עבודות מסוכנות אשר מצריכות חשמלאי מנוסה ומוסמך. הן כוללות לא מעט סוגי עבודות חשמל אשר כל עבודת חשמל היא במחיר אחר. לכן אם יש לכם קצר, תקלה או כל דבר שדורש התעסקות עם מערכת החשמל חשוב לקרוא לחשמלאי מוסמך שיפתור לכם את התקלה ולא לעשות זאת לבד כדי לא להתחשמל. 

מחירון חשמלאי  כל מחירי החשמל במקום אחד 

מחירון חשמלאי מורכב ממחירים שונים בהתאם לסוג התקלה ומורכבותה. פעולות החשמל כוללות: החלפת לוח חשמל, התקנת נקודות חשמל, חציבה בקיר, תקנת גוף תאורה ועוד. מחיר ביקור חשמלאי עוד בטרם אבחון התקלה עולה בין 250-150 ₪ ואם ישנה תקלה היא כוללת את דמי הביקור ואת עלות התיקון, לכן יש לקחת זאת בחשבון. כמו כן, הוספת נקודת חשמל תעלה לכם בין 700-250 ₪ בהתאם למורכבות העבדוה. אם מדובר על נקודת חשמל עם חיווט חיצוני היא תעלה בין 500-300 ₪, אם מדובר על התקנת נקודת חשמל עם תעלת פלסטיק היא תעלה בין 600-300 ₪. במקרה של נקודת חשמל עם חציבה עד מרחק של 3 מטר תעלה לכם הנקודה 700-300 ₪ ואם יש צורך בנקודת חשמל בקיר בלוקים המחיר לנקודה יהיה בין 700-400 ₪. במקרה של החלפת לוח חשמל המחיר גבוהה יותר, מחיר החלפת לוח חשמל יעלה לכם בין 3,500-1,500 ₪, במקרה של התקנת גוף תאורה המחיר ינוע בין 300-120 ₪. כמו כן, החלפת מפסק בלוח חשמל ביתי יעלה בין 450-300 ₪ כולל חומרים, בדיקת הארקה תעלה לכם בין 350-300 ₪, מפסקים יעלו לכם בין 1400-800 ₪ והתקנת נקודת חשמל למזגן תעלה לכם בין 700-500 ₪. קחו בחשבון שבדיקת תקינות הערכת תקלות תעלה לכם בין 800-400 ₪. 

מחירון חשמלאי Smart-Fix

איך מורכב מחירון חשמלאי? 

מחירון חשמלאי מורכב מהתקלה עצמה ומורכבותה. כל תקלת חשמל היא תקלה בפני עצמה, הזמן ומורכבות העבודה הן אלה שקובעת את מחיר התקלה ובסופו של דבר את מחירון החשמלאי. מחירון חשמלאי משקף את המחירים השכיחים בשוק בתחום החשמל. בנוסף לכך, עונות השנה משפיעות רבות על המחירון, כך למשל מחירי חשמלאי בחורף יהיה גבוה יותר מאשר מחירי חשמל בסתיו, וזאת מאחר שרוב תקלות החשמל קורות בתקופת החורף עקב מזג האוויר הסוער שגורם ללא מעט תקלות חשמל וכבלים קרועים.

מה חשוב שיופיע במחירון חשמלאי 

מחירון חשמלאי חייב להכיל את כל עבודות החשמל שיש ואת המחירים העדכניים שלהם. המחירון נותן לכם אינדיקציה לגבי העלות של כל עבודה ועבודה וכן ניתן להתכונן לכך בהתאם ולא להיות מופתעים. מעבר לכך, באמצעות המחירון תוכלו לדעת שלא מרמים אותכם ולוקחים לכם מחיר מופקע. המחירים שמופיעים במחירון הם מחירים שנאספו על ידי כל החשמלאים בכל רחבי הארץ והם המחיר השכיח שיש לשלם בהתאם לתקלה ושהוא מוסכם על כולם. 

חשיבות השימוש במחירון חשמלאי עדכני 

באמצעות מחירון חשמלאי עדכני תוכלו לקבל את כל המחירים העדכניים של עבודות החשמל ולדעת שלא גובים מכם יותר. בנוסף לכך, תוכלו להתעדכן ולדעת מה העלות של כל תקלה ותקלה. הודות למחירון זה תוכלו לבחור את החשמלאי שמתאים לכם עם ההצעה הנמוכה ביותר. בנוסף לכך, בעת הזמנת החשמלאי חשוב שיהיה מוסמך עם תעודה ורישיון בתוקף בטרם ביצוא עבודות החשמל כדי שלא יגרום לכם נזק גדול יותר שתצטרכו לשלם עליו יקר. לכן גם אם אתם לחוצים בין שזה חירום או שאתם רוצים לחסוך כמה שקלים, כדאי שתחשבו טוב כדי שלא תשלמו יותר.  

מחירונים נוספים שיעניינו אותך:

מחירון מזגנים

מחירון שיפוצים

החלקות בטון

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next