מחירון עבודות חשמל

מחירון עבודות חשמל

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

עבודות חשמל הן עבודות מגוונות אשר מצריכות חשמלאי מוסמך כדי שיבצע אותן. עבודות אלו כוללות תיקון והתקנת לוח חשמל, התקנת נקודות חשמל, בדיקת הארקה, החלפת מפסקים, החלפת שקעים ומערכות חשמל, החלפת מונה חד פאזי לתלת פאזי וכן תקלות חשמל שונות, התקנת גופי תאורה וספוטים, התקנת שעון שבת ועוד. כל אחד מעבודות אלו הוא במחיר שונה בהתאם למחירון עבודות חשמל והאמצעות המחירון עצמו אפשר לדעת כמה היא תעלה לכם בלי להיות מופתעים. 

מדוע יש צורך בחשמלאי מוסמך לעבודות החשמל 

עבודות החשמל הן עבודות מסוכנות ביותר במיוחד לאנשים ללא רקע בחשמל אשר עלולים להתחשמל. כל תקלה חשמלית מצריכה חשמלאי מוסמך שיגיע ויאתר את התקלה ויטפל בה בהקדם. לחשמלאי יש את כל הניסיון המעשי בעבודות החשמל, את הניסיון שהוא צבר במהלך השנים כדי להתמודד עם מגוון תקלות חשמל וכן הוא בעל רישיון של חשמלאי מוסמך אשר סיים לימודי חשמלאות והוא יכול לעבוד במקצוע זה בתור חשמלאי מוסמך. 

מחירון עבודות חשמל Smart-Fix

מחירי עבודות חשמל 

מחירי עבודות חשמל כוללים את המחירים השונים בהתאם למחירון עבודות חשמל. ביקור חשמלאי עוד בטרם אותרה התקלה ותיקונה עולה בין 250-140 ₪ ואם ישנה תקלה המחיר הוא בנוסף למחיר הביקור בהתאם למחירון עבודות חשמל. נקודת חשמל או התקנת נקודות חשמל עולה בין 700-250 ₪ בהתאם למורכבות העבודה. אם יש צורך בחיווט חיצוני היא תעלה לכם בין 500-300 ₪. כמו כן, התקנת נקודת חשמל בקיר בלוקים תעלה לכם בין 700-400 ₪. החלפת לוח חשמל תעלה בין 3,500-1,500 ₪, חציבה להתקנת נקודות חשמל או הזזת נקודות חשמל עד למרחק של 3 מטר תעלה בין 700-300 ₪. כמו כן, התקנת גוף תאורה יעלה לכם בין 300-120 ₪. כך שכל עבודת חשמל היא בהתאם לזמן העבודה ומורכבות התקלה. לכן אם יש לכם תקלה דבר ראשון לפני הזמנת חשמלאי כדאי שתבדקו מהי עלות התקלה בטרם תזמינו חשמלאי לתיקון. 

חשיבות מחירון עבודות חשמל 

מחירון עבודות חשמל הוא מחיר שנקבע על ידי החשמלאים ומקובל עליהם בכל רחבי הארץ. בהתאם למחירון עבודות חשמל גובים את התשלום עבור תקלת החשמל. אם אין תקלת חשמל החשמלאי יגבה את דמי הביקור כלומר את הזמן שהוא בא והשקיע כדי לאתר את התקלה. באמצעות מחירון לעבודות חשמל אפשר לדעת את המחירים השונים ואף לראות אם החשמלאי שאתם מזמינים גובה את התשלום בהתאם למחירון או שהוא לוקח מחיר גבוה שאינו ממחירון העבודות. כך תוכלו לוותר על שירותיו ולחפש חשמלאי אחר שכן יגבה מחיר בהתאם למחירון עבודות החשמל. 

יתרונות מחירון עבודות חשמל 

באמצעות המחירון לעבודות חשמל אפשר ליהנות מכמה יתרונות עיקריים: 

המחירים המקובלים – באמצעות המחירון אפשר לדעת מהם המחירים שגובים על עבודות החשמל השונות ולהיות מוכנים לכך. 

אין הפתעות – באמצעות המחירון אין הפתעות שונות כי יודעים מראש מהם המחירים המקובלים. 

ניתן לסנן חשמלאים – אם חשמלאים לוקחים יותר מהמחירון ניתן לסנן אותם ולחפש חשמלאים אחרים שכן הולכים בהתאם למחירון. 

אפשר לסנן רמאים ונוכלים – באמצעות המחירון ניתן לסנן חשמלאים נוכלים או רמאים שרוצים להרוויח כסף על חשבון הלקוח. 

יתרונות אלה עוזרים לנו לדעת את כל מה שצריך על תקלות החשמל השונות ושווי מחירם בהתאם למורכבות וסוג התקלה, וכך אין הפתעות ברגע האחרון וניתן להתכונן מבעוד מועד הן מבחינה כספית והן מבחינת התקלה עצמה. 

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next