סוגי רעפים מחירים לצרכן

סוגי רעפים מחירים לצרכן

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

אם אתם צריכים לבצע תיקון בגג שיש לכם או אתם רוצים להחליף את כל הגג, כדאי שתדעו שישנם לא מעט סוגי רעפים וכל סוג רעף עולה בהתאם. כדי לדעת את המחיר שתצטרכו לשלם על סוגי הרעפים שיש לכם, כדאי שתביטו בסוגי רעפים מחירים בהתאם לסוג הגג שלכם וכך תדעו פחות או כמה יותר עליכם לשלם על רעפים אלו. 

אילו סוגי רעפים יש? 

קיימים לא מעט סוגי רעפים אשר כל אחד מהם כולל מחיר אחר בהתאם לסוג הרעף. סוגי הרעפים כוללים את הסוגים הבאים: 

רעפי חרס – רעפים רגילים ופשוטים הכוללים שיפוע של 35%. רעפים אלה אינם דוהים ולא משנים את צבעם כך שיש להם מראה טבעי והם עמידים לאורך זמן רב של עד 100 שנים. עלות רעפי חרס הם 35 ₪ למ"ר. 

רעפי בטון – רעפים אלה עשויים מבטון והאם מגיעים בצבעים שונים, אך אורח חייהם קצר יותר מרעפי החרס והם מחזיקים בין 40-30 שנים. מחירי רעפי הבטון משתנים בהתאם לצבע שבחרתם. מחיר רעפים בטון נע בין 75-60 ₪ למ"ר. 

רעפים דמויים צפחה – רעפים אלה משווים לגג מראש של קשקשי דג ועלותם היא כ-120 ₪ למ"ר. 

רעפי חרס פורטוגזים – רעפים אלה עולים די יקרים והעבודה עליהם הדורשת דיוק רב, לכן מחירם יקר משאר סוגי הרעפים ועומד על 75 ₪ למ"ר. 

רעפי רב רעף – רעפים ארוכים הנראים במראה שלהם כהרבה אנשים קטנים. רעפים אלה עשויים ממתכת עם ציפוי אקרילי וגרגרי קוורץ. רעפים אלה כוללים סוגי עובי שונים ומחירים נענו בין 80-60 ₪. 

רעפי שינגלס – רעפים ביטומנים קלים אשר עשויים מחומרים ממוחזרים אשר ערבבו אותם יחדיו ולכן צבעם הוא שחור. מחירם של רעפים אלו הוא 60 ₪ למ"ר. 

כל אחד מסוגי רעפים אילו כוללים מחירים שונים בהתאם לסוג הרעפים, עמידותם, יציבותם וחוזקם. לכן סוגי רעפים מחירים נעים החל מ-60 ₪ ועד ל-80 ₪ והם מותאמים לסוג הגג. 
 

סוגי רעפים מחירים Smart-Fix

איך יודעים איזה רעף מתאים לסוג הגג? 

כל מנת לדעת איזה רעף מתאים לסוג הגג, חשוב לדעת איזה גג יש לכם, בהתאם לסוג הגג אפשר להתאים את הרעפים שמתאימים לו. אם מדובר לדוגמה על בית אשר בנוי מחומרים ממוחזרים רעפי שניגלס יתאימו לו מאוד, אך אם מדובר על בניין רגיל עם רעפים רגילים לרוב רעפי חרס יתאימו לו. סוגי רעפים מחירים מושפעים מאוד מסוג הגג ומהרעפים שמתאימים לו. 

תוספות שונות לסוגי רעפים 

ישנם תוספות שונות מעבר לסוגי רעפים מחירים. תוספות אלה כוללותהבידוד של גג הרעפים באמצעות יריעות BTI כאשר בידוד זה עולה בסביבות 350 ₪. בנוסף לבידוד הגג באמצעות יריעות מניחים פלטות לבידוד אשר עולות בין 60-40 ₪. בנוסף למחיר זה אם העלייה לגג אינה נוחה גם על זה יש להוסיף מחיר מ"ר לעבודה. אם הגישה נוחה העלות תהיה בין 120-60 ₪. אם אתם צריכים חלון בגג רפאים לחדר בעליית הגג או שאתם רוצים להכניס אור לבית באמצעות חלון. תצטרכו להיפרד מ-1,100 ₪. ואם תזדקקו לוונטה אשר מותקן על הגג ויונק את החום החוצה, תצטרכו להיפרד מ-3,000 ₪. בנוסף לכך, ישנם לא מעט סוגי בידודים שונים שכוללים: בידוד סליל אלומיניום, צמר סלעים, קלקר ועוד שעולים לא מעט כסף. ואם יש צורך בתיקון או החלפת הגג תאלצו גם לשלם לא מעט כסף, לכן חשוב לקחת זאת בחשבון במיוחד שמדובר על סוגי רעפים מחירים אשר משתנים בהתאם לסוגי הרעפים. 

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next