עלות התקנת מזגנים

עלות התקנת מזגנים

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

עלות התקנת מזגנים נעה בין 2000-700 ₪ בהתאם לגודל המזגן, סוג המזגן, צנרת המזגן, פירוק המזגן, קידוח ועוד. כמו כן, היא ניגבת בנפרד מעלות המזגן עצמו. לכן כדי לדעת את העלויות השונות חשוב לעקוב אחרי מחירון התקנת מזגנים אשר רוב הטכנאים עובדים איתו. 

מה משפיע על עלות התקנת מזגנים? 

עלות התקנת מזגנים אינה כוללת את מחיר המזגן שרכשתם. היא מחושבת בנפרד ממחיר מזגן וכוללת בתוכה כמה גורמים שונים אשר משפיעים בסופו של דבר על עלות התקנת המזגן. את הגורמים שמשפיעים על עלות התקנת מזגנים יש להביא בחשבון בעת ההתקנה, מאחר שהם משפיעים על עלות המחיר בסופו של דבר. לכן חשוב לשים לב לגורמים הבאים אשר משפיעים על עלות התקנת מזגנים: 

גודל המזגן – ככל שגודל המזגן גדול יותר והוא בעל יותר מ-1 כוס סוס כך מחירו יהיה יקר יותר ביחס למזגן שהוא 1 כוס סוס ואינו כבד. מחיר התקנת מזגן של עד 2 כוס סוס תעלה לכם בין 850-650 ₪ ואילו התקנת מזגן של 2 כוס סוס ומעלה עלו לכם בין 1,300-900 ₪. 

צנרת המזגן – כל התקנת מזגן כוללת צנרת מזגן של עד 3 מטר אשר מחברת בין המזגן לשאר חלקי המזגן. אם יש צורך בצנרת ארוכה יותר מ-3 המטר של מחיר ההתקנה יהיה גבוה יותר. מחיר תוספת צנרת למזגן של עד שני כוחות סוס יעלו בין 120-80 ₪ למטר ואילו צנרת למזגן של מעל שני כוחות סוס יעילים לכם בין 150-120 ₪ למטר. 

קידוח בקיר – כדי להתקין את המזגן ולהעביר את צנרת המזגן מן האייד אל המעבה יש צורך בקדיחה בקיר. אם מדובר על קידוח רגיל אין שום בעיה, אך אם הקידוח הוא בקיר בטון שדורש לא מעט זמן עם כלים שונים ויקרים יותר אז הקידוח יעלה בהתאם. קידוח בקיר בטון יעלה בין 300-150 ₪. 

פירוק המזגן הישן פירוק המזגן הישן היא עבודה שדורשת זמן ואף דורשת תשלום נוסף מעבר להתקנה הבסיסית. ברוב המקרים יפרקו לכם את המזגן הישן אך לא יפנו אותו ותצטרכו לעשות זאת לבד, אלא אם כן אתם רוצים גם שיפנו לכם בתוספת תשלום. מחיר פירוק מזגן ישן הוא בין 300-150 ₪ ליחידה. 

הסוואת צנרת מזגן – במקרה של התקנת מזגן עילי בחדר פנימי שלא נמצא בסמוך לקיר חיצוני, יהיה צורך בהסוות צנרת המזגן. ההסוואה מתבצעת דרך חציבה בקיר שדרכה מעבירים את הצנרת בתוך הקיר ומחיר החציבה בקיר אריחים יהיה בין 80-40 ₪ למטר ואם מדובר על קיר בטון המחיר יהיה בין 120-80 ₪ למטר. כמו כן, יש להביא בחשבון שישארו פתחים בקיר שיש לסגור עם גבס ואינו כלול במחיר ההתקנה ועלול להגיע ל 200 ₪ למטר. הדרך השנייה להסוואת הצנרת היא באמצעות תעלות PVC, תעלות מפלסטיק אשר מכסים את הצנרת עד ליציאה מהקיר. מחיר התקנת תעלות פי וי סי יעלה לכם בין 50-35 ₪ למטר. 

התקנת מזגן בקומה גבוהה – במקרה שמזגן שאתם צריכים להתקין נמצא בקומה גבוהה מקומה 5, יגבה מכם תשלום נוסף. בין שזה באמצעות שימוש במנוף כדי להגיע למקום המזגן. מחירו של המנוף יעלה לכם בין 450-300 ₪ לשעה. ואם יש צורך בתוספת צנרת ניקוז זה יעלה בין 150-50 ₪ ללא קשר לאורך הצנרת. ואם מדובר על בניין ללא מעלית, גם כאן תצטרכו לשלם תוספת תשלום להתקנה שהיא נעה בין 200-150 ₪. 

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next