אינסטלציה

אינסטלציה

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

בעיות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מהחיים, הן קורות במצבים הכי לא מתאימים ודורשים מאיתנו לקרוא לאינסטלטור מומחה שיתאר את התקלה ויתקן אותה. בעיות אינסטלציה כוללות לרוב: סתימות באמבטיה, במקלחת או אפילו בשירותים, וכן נזילות במקומות שונים בבית. ביקור של אינסטלטור לאבחון התקלה עוד בטרם התיקון עולה בין 250-200 ₪ והוא חלק בלתי נפרד מתיקון התקלה. 

מחירון אינסטלציה 

מחירון אינסטלציה מושפע מלא מעט גורמים כמו סוג התקלה, מורכבות התקלה, הזמן שלוקח לטפל בתקלה ועוד. לכן מחירי האינסטלציה הם בהתאם לסוג התקלה ומורכבותה. בין תקלות האינסטלציה אפשר למצוא את התקלות הבאות: פתיחת סתימה בסיסית בין 400-300 ₪, פתיח סתימה בכיור בין 400-300 ₪, פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחון בין 500-400 ₪, תיקון נזילה בין 350-300 ₪, תיקון נזילה באסלה בין 350-300 ₪, תיקון נזילה בברז בין שהחלפת גומיות אטם או חיזוק הברז הוא בין 350-250 ₪, תיקון בנזילה בניאגרה בין 450-350 ₪. אם יש פיצוץ בצנרת גלויה המחיר הוא בין 1,500-1,200 ₪. החלפת מנגנון הדחה בניאגרה בין 1,00-1,200 ₪ ואם מדובר על איתור נזילה עם מצלמה תרמית המחיר הוא בין 700-500 ₪. התקנת כלים סינטריים המחיר הוא בין 350-250 ₪, התקנת כיור בין 500-400 ₪, התקנת ברז בין 500-400 ₪ והתקנת סיפון בין 500-400 ₪. פתיחת סתימה בביוב בין 1,000-700 ₪, שאיבת ביוב עם ביובית בין 1,500-1,200 ₪. ועבודות נוספות בין 1,000-600 ₪ הכוללות: הגברת לחץ מים, התקנת נקודת מים והתקנת מרכזיית מים. 

מחירון אינסטלציה Smart-Fix

איך מורכב מחירון אינסטלציה? 

מחירון אינסטלציה מורכב מתקלות שונות בצנרת האינסטלציה ומורכבותן. אם מדובר על תקלה שדורשת לא מעט עבודה וימי תיקון, היא תעלה יקר יותר ביחס לעבודה קטנה ולא מורכבת של כשעה. כמו כן, החלפת צנרת תמיד תעלה יותר מאשר תיקון צינור או תיקון נזילה במיקום אחד. כמו כן, אם הנזילה או הסתימה קורות לכם בתקופת התקלות שהיא החורף, יעילה לכם יותר כסף השירות. המחירון הוא מחיר סטנדרטי אשר תקף לכל מי שצריך שירותי אינסטלציה בכל רחבי הארץ. 

עד כמה ציוד חדיש ומתקדם לאיתור תקלות משפיע על המחיר? 

ציוד מתקדים וחדיש לאיתור תקלות כמו מצלמה לצילום קווי ביוב או רובוטים לאיתור תקלות, עשויים להשפיע על מחיר התקלה. אם האינסטלטור משתמש בהם במהלך איתור התקלה הם מייקרים את המחיר של התקלה לעומת איתור התקלה ללא שימוש בהם. 

מה מופיע במחירון אינסטלציה? 

במחירון אינסטלציה תמצאו את התקלה ועלותה. המחירון עצמו הוא המחיר שמוסכם על רוב האינסטלטורים בכל רחבי הארץ. לכן הוא המחירון העדכני שאליו יש להתייחס בעת הזמנת אינסטלטור מקצועי ומנוסה. בעת הזמנת אינסטלטור יש לשים לב שהמחיר האינסטלטור גובה אכן עומד במחירון אינסטלציה ולא גבוה מממנו. 

חשיבות מחירון אינסטלציה 

באמצעות מחירון אינסטלציה אפשר לדעת את המחירים השונים של תקלות האינסטלציה ולקבל מידע לגביהם. המחירון עוזר לאנשים שלא יודעים את המחירים של תקלות האינסטלציה לדעת מהי עלות של כל תקלה ותקלה והאם האינסטלטור לא מנסה לעקוץ אותם. הודות למחירון אינסטלציה אפשר להזמין אינסטלטור מקצועי ומנוסה ללא חשש ואף במידת הצורך להראות שזה המחירון ושהמחיר שהוא גובה לא כלול במחירון. המחירון עוזר מאוד לכל לקוח שאינו יודעים את המחירים הנהוגים בתחום זה ובאמצעותו ניתן להתארגן לגבי התשלום וכן לקחת כמה הצעות מחיר ולהשוות ביניהם בטרם קבלת ההחלטה. 

מחירונים נוספים שיעניינו אותך:

מחירון מזגנים

מחירון שיפוצים

החלקות בטון

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next