מחירון דודי שמש לצרכן

מחירון דודי שמש לצרכן

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

בחירת דוד שמש היא משימה לא קלה אשר דורשת לא מעט החלטות. בחירת גודל הדוד תלויה בכמה הנפשות בדירה ובצריכת המים שלהם. אם מדובר על אדם יחיד בודד יספיקו לו דוד של שמש בנפח 80 ליטר, אך אם מדובר על משפחה של חמש נפשות הם יצרכו דוד של 150 ליטר. 

מה משפיע על מחיר דודי שמש? 

ישנם לא מעט גורמים אשר משפיעים על מחיר דוד השמש. גורמים אלה כוללים: נפח הדוד עצמו כלומר מהי כמות המים שהוא יכול להכיל, מיקום התקנת הדוד בין שזה על גג רעפים או גג רגיל, סוג המערכת אשר ממנה הוא חלק בין, זה יכול להיות דוד שמש וקולט קטן, בינוני או גדול וכן דרישות התקנת הדוד והמערכת עצמה אשר מחייבות פירוק ופינוי של דוד השמש ומערכת ישנה יותר וכמובן גורמים נוספים. באמצעות מחירון דודי שמש תוכלו לדעת את המחירים השונים ולוודא שהטכנאי שלכם אכן הולך בהתאם למחירון ולא גובה מכם יותר ממה שצריך. 

מחירון דודי שמש Smart-Fix

מהו מחירון דודי שמש? 

מחירון דודי שמש הוא מחיר דודי השמש אשר אנשי המקצוע גובים על התקנת דוד זה. במחירון דודי שמש תמצאו את כל השירותים השונים בעת התקנת או החלפת דוד שמש כולל ביקור טכנאי. בהתאם למחירון זה אפשר לדעת כמה עולה השירות שאתם צריכים והאם הטכנאי שהזמנתם פועל בהתאם למחירון או גובה הרבה מעל.  

חשיבות מחירון דודי שמש 

באמצעות מחירון דודי שמש תוכלו לדעת את המחירים השונים ולא תהיו בהלם מעלות המחיר. בנוסף לכך תוכלו להשוות בין חברות שונות ולהשוות למחירון שיש לכם ובהתאם לכך להחליט איזה חברה אתם רוצים להזמין לעבודה. דבר זה חשוב ביותר במיוחד שמדובר על התקנת דוד שמש שעולה לא מעט כסף וכן תקלות מורכבות יותר. לכן בטרם הזמנת איש מקצוע חשוב להציץ במחירון דודי שמש לראות את המחירים השונים בהתאם למה שאתם צריכים ולהשוות בין כמה חברות ולראות מה כל אחת מציעה ומהו הסכום שגובה. 

מהם מחירי דודי השמש בהתאם למחירון דודי השמש? 

בעת הזמנת טכנאי דודי שמש בין שזה תקלה או החלפת דוד שמש תשלמו בין 250-200 ₪ רק על ביקור הזמנת טכנאי ללא התשלום על הטיפול בתקלה. אם יש תקלה תצטרכו לשלם בנוסף לדמי הביקור בהתאם לסוג התקלה ומורכבותה. אם מדובר על ביקור מעבר לשעות הביקור של הטכנאי תשלמו מחיר גבוה יותר. כמו כן, תיקון דוד שמש יעלה לכם בין 750-650 ₪, התקנת גוף חימום 550-450 ₪ ואם אין גישה נוחה תשלמו עוד 20%, התקנת תרמוסטט תעלה לכם בין 400-300 ₪ ושוב אם הוא במקום לא נגיש תשלמו עוד 20%, התקנת מפסק טיימר תעלה לכם בין 450-350 ₪, 

החלפת צינור בין הדוד לקולט בין 450-350 ₪ כאשר הצינור הוא באורך של עד 2 מטר, התקנת שסתום יעלה לכם בין 400-300 ₪ ואם המיקום לא נוח תוספת של 20% יותר, התקנת שסתום ביטחון תעלה לכם בין 400-300 ₪, התקנת ברז הזנה למים קרים בין 400-300 ₪, התקנת דוד שמש בנפח של 80 ליטר בין 2,000-1,800 ₪, התקנת דוד שמש בנפח של 120 ליטר בין 2,500-2,300 ₪, התקנת דוד שמש בנפח של 150 ליטר בין 2,700-2,400, התקנת דוד שמש בנפח של 200 ליטר יעלה לכם בין 3,100-2,700 ₪. ניקוי קולטי שמש מאבנית יעלה לכם בין 500-300 ₪. 

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next