מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו את הפרטים שלכם ואנו נדאג לכל השאר, מבטיחים שתקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

יציקת בטון

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

רוצים לדעת מהו מחיר יציקת בטון למטר? כמה עולה קוב בטון? או לבצע יציקת בטון מוחלק לגינה (אפשר גם בטון חשוף). כל המידע ממש כאן בהמשך וגם ניתן לבצע השוואת מחירים מהירה דרך הפורטל ולחסוך עד 37%! ללא כל התחייבות.

מהו מחיר יציקת בטון?

ערכנו בעבורכם ממוצע מחירים של עבודות בטון ויציקות בטון שונות, חשוב שתדעו כי המחירים המוצגים הנם מדגם והם מוצגים למטרת מידע בלבד. כך שאינם מחייבים את קבלני יציקות הבטון, נותני השירות ואנשי המקצוע הפועלים עם 'טופ שיפוצים' לעמוד בהם.

רוצים להוזיל עלויות? בצעו השוואת מחירים

כפי שכולנו יודעים, לשפץ את הדירה זה פרויקט הכרוך בהשקעה כלכלית. אנחנו כאן ב'טופ שיפוצים' ננסה לעזור לכם לחסוך כמה שיותר על מנת שתוכלו לבצע שיפוץ דירה בזול. בין אם זה באמצעות השוואת מחירים שתוכלו לבצע דרכנו (תקבלו עד שלוש פניות חוזרות) או אם זה באמצעות עזרים וכלים שאנו מעניקים לכם הן בדמות החוזים, הצעות המחיר, המחשבון או מחירון שיפוץ הדירה הבא:

₪   מחירון יציקות בטון

מחיר יציקת בטון בגינה עד 40 מ"ר

150 - 300 ש"ח למטר

עלות יציקת תקרת בטון לדירת 4 חדרים

500 - 800 ש"ח למ"ר

תוספת בעבור משטח בעייתי: אדמה או חול

15% למחיר

מחיר יציקת שביל בטון באורך 8 מטרים

2,200 לעבודה

כמה עולה לעשות בטון מוחלק עד 100 מ"ר?

בין 300 - 500 שקלים

כמה עולה ליצוק רצפת בטון במחסן (5 מ"ר)?

1,000 ש"ח קומפלט

מחיר יציקת קיר בטון בודד (2.70 על 2 אורך)

600 - 900 שקלים

עלות בניית משקוף לדלת

450 - 700 ש"ח

מחיר יציקת חומה מבטון בחצר

300 למ"ר

כמה עולה ליצוק בטון לבריכה?

450 - 600 למטר

עלויות של מדרגות עשויות מבטון

400 למדרגה

מחיר יציקת בטון לעמוד (בדרך כלל של פרגולה)

500 - 700 לעמוד

עלות יציקת מנגל מבטון (מעמד)

500 - 600 שקלים

כמה עולה לעשות יציקת בטון בשיפוע (כניסה לחניה)

220 - 480 ש"ח

עלות יציקת עמוד מבטון לתאורת גינה

500 - 800 ש"ח

מחיר יציקת בטון לשלד בעת בניית בית

450 - 900 למטר

כמה עולה קוב בטון?

250 - 350 ש"ח

>> ריכזנו בעבורכם את הדברים שחשוב לדעת וכמה תשובות לשאלות חשובות:

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

יציקת בטון על אדמה בחצר, מה צריך לדעת?

מתכננים ליצוק רצפת בטון בחצר ביתכם ישירות על אדמה? בעל המקצוע אשר מתמחה בעבודה צריך לבדוק את המשטח אם מדבור על אדמה קשה אפשר פשוט להמשיך כרגיל, אך אם האדמה סופחת נוזלים יכולים להוויצר משקעים, מה שיגרום לשימוש בעוד חומר ולרצפה להיות עקומה, לכן על מנת להימנע מכך קודם כל מוודאים כי יש עומק של 10 ס"מ לפחות, בדרך כלל באמצעות לטות עץ תוחמים את האזור, בנוסף משתמשים בניילון אשר מניחים אותו על גבי האדמה, מה שלא מאשר לנוזלים לרדת כלפי מטה.

מה מוגדר כיציקה קטנה של בטון?

בגדול עבודה של בין 5 – 10 מ"ר מוגדרת כעבודה קטנה, כאשר ישנם פרויקטים גדולים שמגיעים גם לעשרות מטרים, בנוסף ישנם דברים נוספים המוגדרים כיציקת בטון קטנה, כמו למשל: יציקת משקוף לדלת, שביל גישה קטן, 2-3 מדרגות בחצר, יציקה של גדר מבטון עד לגודל של 2 מטר רץ, בריכת דגים קטנה, מנגל מבטון ויש עוד אינספור דוגמאת לכך, קבלני שיפוצים והשיפוצניקים שבטופ שיפוצים ישמחו לתת לכם הצעה גם בעבור העבודה הקטנה ביותר.

יוצקים בטון דקורטיבי ומוחלק בתוך הבית

כאחד מן הטרנדים החמים שניתן לראות לאחרונה כחלק משיפוץ קוסמטי ובפרט כחלק מתהליך שיפוץ בית ושדרוג הנראות הוא שימוש בבטון חשוף, אדריכלי או מוחלק כחלק מן עיצוב הפנים של הבית, כחלק מעיצוב רטרו עושים רצפת בטון מוחלקת לכלל הדירה אשר ניתן להיות בצבע הטבעי של הבטון או לבחור צבע אחד, יש מניפת צבעים ענקית הניתנת לשימוש, כמו כן שימוש נוסף ודקורטיבי בבית הוא חיפוי קיר עם בטון אדריכלי אשר נותן מראה נהדר והוא הפך להיות נפוץ בעיצוב דירות לאחרונה, אפשר גם לראות את הבטון החשוף המשמש כחיפוי חיצוני לבתים פרטיים.

יוצקים בטון דקורטיבי ומוחלק בתוך הבית

על פי קבלני בטון שונים – מומלץ שלא, אך אם אין ברירה ניתן לעשות יציקת בטון בגשם אך צריך להכין את התערבות באופן מעט שונה ועם יחס נמוך יותר של מים, אם מדובר על גשם רציני ממש כחלק מסופה מומלץ שלא לעשות זאת כלל ולדחות זאת ליום אחר, שימוש במים מרובים בתערובת הבטון עשויה ליצור סדקים ולהפוך את היציקה ללא טובה גם לאחר הייבוש, אם זאת עדיין ניתן לתקן זאת באמצעות יציקת בטון דקה למילוי הסדקים.

ניתן טיפ נוסף אשר קשור במעט לנושא: לאחר יציקת בטון ניתן להשקות אותה יום למחרת, מה שיגרום לה להיות לחה שוב וחזרה בסופו של התהליך, אז אם יש טפטוף יום לאחר היציקה, זה לא רע, אלא טוב

טיפול במשטחים לצורך יציקה, בין אם זה חול או אספלט

  • יציקת בטון על אספלט: אספלט הוא משטח קשיח אשר מתאים באופן נהדר לביצוע יציקה, מיכוון שלא ניתן לחפור בו (ואין צורך להתאמץ גם), בונים טפסנות העשויה מעצים וברזל לשטח עד לגובה של עשרה סנטימרטים לצורך היציקה בגובה המתאים, הברזל נועד לייצוב ועל מנת שהתחימה לא תזוז עד לייבוש מלא, לאחר מכן מפרקים את העצים בקלות.

 

  • ציקת בטון על חול: משטחי חול בגינה אוהבים "לשתות" נוזלים, מה שלא מאפשר יציקה ישירה אליהם לכן תחילה מתחילים בחפירה ולאחר מכן שמים ניילון ועליו רשת בטון (במידה ומדובר על בניית שלד). הניילון דואג לכך שהנוזלים לא יעברו אל החול והיציקה תצליח מבלי ליצור סדקים או משקעים. מומלץ כמובן לקבל הערכת מחיר מקבלן שלד לעבודות כאלו.

 

  • יציקת בטון על גג: רוצים ליצור רצפת בטון על הגג? חשוב להשתמש בחומרים קלים, ישנה יציקה קלה המתאימה ביותר למקרים כאלו, אך אם זאת עדיין מדובר על משקל כבד ויש להתייעץ עם מהנדס או קבלן בטון טרם אתם מבצעים את העבודה.

 

  • יציקת בטון על ריצוף קיים: אין בעיה ליצוק עם ריצוף קיים, אך יש לבדוק תחילה אם ישנם תשתיות כמו מים, ביוב וחשמל אשר לא יהיו נגישים באותה מידה לפני ולקחת זאת בחשבון.

 

  • יציקה על קלקר: בדרך כלל נועד לצורך בידוד נוסף ולוודא אטימה, אם אתם רוצים שרעשים לא יחדרו דרך הדירה שלכם לשכנים למטה, משתמשים בקלקר, בנוסף כאשר עושים יציקת בטון לקירות ורוצים להוזיל עלויות, אפשר להשתמש בקלקר כחלק מהעובי המבודד.

 

שאלות ותשובות נפוצות על יציקת בטון

הנושא מסויג, כאשר גשם חזק אכן יכול לפגוע ותלוי באיזה שלב התייבשות נמצאת היציקה. גם סוג היציקה אם הוא לקירות או לרצפה עשוי לשנות. בסופו של דבר רק קונסטקטור יכול לאשר את היציקה לאחר בדיקה.

כמובן ניתן לעשות זאת על קומת קרקע, אך אם מדובר על מבנה כמו יציקה בקומה או במרפסת, צריך לבדוק שאכן המבנה מתאים לכך. ולקבל אישור מהנדס.

בטופ שיפוצים ניתן להזמין יציקות בטון מכל סוג – גם קטנות, גם לעמודים וגם גדולות ומורכבות.

יציקת בטון שאינה טובה תיהיה מלווה בסדקים, אי אחידות ועוד. ובכל זאת, רק לאחר בדיקה של תקינות היציקה תוכלו לדעת אם צריך לעשות מחדש.

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next