משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מחירון שיפוצים / צביעת דירה

מחירון שיפוצים

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

מחירון שיפוצים חינם אשר עודכן בשנים 2020 – 2021, כאן ניתן לראות את מחירי השיפוצים, הבניה והעבודות השונות הקשורות אל הנושא, דרך המחשב ניתן להדפיס את טבלאות המחירון בפשטות.

איזה מחירון שיפוצים אתם מחפשים?

לפני שתבחרו באחד המחירונים הבאים ותועברו אל מחירון ייעודי – בהמשך העמוד תמצאו את מחירון עבודות השיפוצים המלא שלנו (מומלץ להיעזר בתוכן העניינים למעבר מהיר). אם הינכם מחפשים אחר מחירון לעבודה ספציפית, או רוצים לחשב באמצעות מחשבון, בחרו באחד מהמחירונים הבאים הרלוונטי עבורכם:

מחירון עבודות שיפוצים קומפלט

מתכננים לשפץ חדר בביתכם? או לשפץ את כלל דירה? צפו במחירים לשיפוץ מלא מוערך ודעו כמה כסף אתם צריכים לפני שאתם מתחילים פרויקט מלא ומהקיף.

₪   מחירי עבודות שיפוץ קומפלט

כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט

רוצה לדעת מה המחיר כולל? היכנס לעמוד שיפוץ דירה וגלה.

60,000 - 150,000 ₪

מחיר שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט (ברמת סטנדרט)

היכנס למידע נוסף על שיפוץ אמבטיה מחירים ועלויות.

8,500 - 12,000 ₪

שדרוג של מטבח למטר (כולל חומרים)

שדרוג מטבח קיים (חידוש) – ניתן להזמין שיפוץ מטבח 

2,000 - 4,500 ₪

שיפוץ משרדים קומפלט (עד 150 מ"ר)

להזמנת שיפוץ משרד  (הכול כלול)

75,000 - 130,000 ₪

מחיר שיפוץ דירה עד 3 חדרים (50 - 60 מ"ר)

ברמת סטנדרט כולל צביעת דירה וכל הדרוש.

60,000 - 115,000 ₪

עלויות שיפוץ דירה 4 חדרים (70 - 100 מ"ר)

הערכת עלות שיפוץ דירת מגורים ברמת סטנדרט.

75,000 - 145,000 ₪

  • מחירון שיפוץ דירה זה – אינו משקף או מחייב את הצעות המחירים מבעלי המקצוע מטעם טופ שיפוצים והוא לצורך מידע בלבד. ניתן לקבל מידע נוסף על מחירי השיפוצים באמצעות מחירון שיפוצים שנמצא באתרנו.

כמה הערות בנוגע למחירון השיפוצים:

  • אנו ממליצים להיעזר בתוכן העניינים על מנת לגשת אל מחירון השיפוץ הרצוי.
  • בנוסף, יש לשים לב כי חלק ממחירי השיפוץ והעבודות השונות (לרבות מחירי שיפוץ הדירה) מתומחרות לפי עלות שיפוץ למטר או בעבור פרויקט שלם.
  • אין המחירים במחירון הקבלנים זה אכן משקף את המחירים שניתנים ע"י  טופ שיפוצים אלא בגדר המלצה בלבד!

קבלו את הכלים לשיפוץ זול וחסכוני

אז כמה עולה לשפץ דירה? שיפוץ יכול להיות עסק יקר, אבל אם תגיעו מוכנים ותכינו מעט שיעורי בית תוכלו לשפץ את הבית מבלי להגדיל את המשכנתא. אז נכון שאתם לא מבנים בריצוף או עבודות גבס, אבל כמה דקות של קריאה יעניקו לכם את כל הכלים להשוות מחירים ולשפץ את הבית בזול.  אנחנו בטופ שיפוצים מאפשרים לכם לקבל מספר הצעות מבעלי מקצוע אמינים ומנוסים בכל תחום הקשור אל נושא שיפוצים וסובב אותו, כך תוכלו להבטיח לעצמכם שירות טוב ומצוין, השאירו פרטים ובוא לשוחח עם קבלני השיפוצים שלנו עוד היום. רוצים לדעת קודם מהם העלויות? אין בעיה, הכנו לכם מחירון שיפוצים ובניה קצר שיאפשר לכם לקבל מעט מושג כמה עולה כל דבר, חשוב לזכור: כל המידע הוא בגדר המלצה בלבד

מחירון שיפוצים חינם ועדכני תמצאו בטופ שיפוצים:

כן, תמצאו אצלנו מחירון שיפוצים עדכני ומקצועי תמיד! בכל שנה אנו דואגים לבצע רענון ולעדכן את מחירון עבודות השיפוצים ואת התרעיפים בו. הנה מידע רלוונטי נוסף אודות מחירון השיפוצים שלנו:

איסוף נתונים קפדני ברשת האינטרנט, ממוצע של הצעות מחיר והשוואה כוללת לכלל האזורים בארץ.

המחירון עודכן לאחרונה בשנת 2021.

אכן. מחירון חינמי לחלוטין וישנם מגוון אפשרויות הדפסה.

שאלה מורכבת, ניתן לראות מחיר למטר בעבור שיפוץ בית באופן מלא בתוך המחירון.

היכנסו אל המחירון וראו מחירי שיפוץ לדירות לפי מטרים שונים, מחיר לפי מטר רץ ועוד.

חישוב מחירים לשיפוץ דירות ובתים

כיום מחפשים אחר מידע על שיפוץ דירות מגורים אנשים רבים ורוצים לדעת, כמה יעלה להם לשפץ את הדירה, לכן פורטל טופ שיפוצים מעמיד לרשותכם את המידע הדרוש. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הדרוש על מנת שתוכלו לדעת מהם הטווחים בתחום השיפוצים וכמה עולה כל עבודת שיפוץ, בעמוד המספר של עלויות השיפוץ שלנו מורכב ממגוון רחב של סוגים ועבודות שיפוצים ומורכב על פי הצעות שונות שקיבלנו בכל רחבי הארץ למגוון רחב של עבודות, כך שאתם מחפשים אחר שיפוצים לבית – מרבית הסיכוים שתמצאו את מבוקשכם אצלנו בעמוד.
 
במחירון שיפוץ בית שלנו, ניתן למצוא עלות שיפוץ בית פרטי ישן וכמובן גם לבית משותף, באמצעות עיון בעמוד ניתן לראות עלויות שונות אשר מתאימים לעבודות קטנות יותר שכל משפחה בישראל צריכה, לעומת זאת ישנם עבודות גדולות יותר כמו שיפוץ חיצוני לבניינים ששם ניתן לראות שיפוץ בית משותף, אנחנו בטופ שיפוצים עושים הכל על מנת לתת כמה שיותר פירוט על עלויות הקשורים בעבודות השיפוץ השונות ומעדכנים באופן שוטף את עמוד זה.
 
כך שאתם מוזמנים לבקר ולהתעדכן כל הזמן בעמוד בשינוים שחלים מעת לעת, עוד תוכלו למצוא אצלנו בעמוד מחירון שיפוץ דירה המתעדכן באופן רציף עקב עליית החומרים או על פי תקופות בהם עולה הביקוש לשיפוץ דירה ובית.

למה חשוב לבצע השוואת מחירים?

שיפוצים והשוואת מחירים, זה כן חייב ללכת ביחד, במיוחד כאשר אתם צריכים לגלות מהם המחירים של קבלני השיפוצים השונים, באמצעות טופ שיפוצים אתם יכולים לקבל פרספקטיבה ולגלות מהו הטוב ביותר, ישנם מחירוני שיפוצים בכל רחבי האינטרנט של המותגים הגדולים ביותר: כמו יד 2, בית משותף, מחירון לוי יצחק, זאפ דפי זהב, המקצוענים, מידרג, התאחדות הקבלנים או איגוד הקבלנים וכמובן מחירון דקל שיפוצים ועוד. אנחנו מאמינים כי עדכון העמוד באופן שוטף זה מה שמעניק ללקוח את הראיה הנכונה ביותר טרם יתחילו בשיפוץ הבית, העסק או הדירה, אל תפספסו את החלק החשוב ביותר בתחילת הפרויקט שלכם והוא ביצוע השוואות.

לפי מה מורכב מחירון השיפוצים של טופ שיפוצים?

ישנם כמה פרמטרים חשובים מאוד שצריך לקחת אותם בחשבון, כאשר הבולטים בינהם הם העונה (קיץ חורף), אזור גאוגרפי (אזור בארץ), סוג השירות, גודל הפרויקט ועוד כמה פרמטרים משניים שאנו משקללים ביחד. אנו תמיד משדרגים ועובדים נמרצות על מנת לתת לגולשי האתר את המידע הרלוונטי ביותר, בין אם זה התאמה וקבלת הצעות נוספות באופן יומי, השוואה מול אתרים ופורטלים שונים וכמובן שבכל סוף שנה שיקלול מחדש של כל הפרויקטים והעבודות השונות להבנה האם ישנה עלייה או ירידה במחירי השוק, זה לא סוד שהמידע ניתן בחינם לכל גולש ולקוח באתרנו ושמטרתנו היא לספק לגולש שקיפות מלאה בתחום.

בצעו השוואת מחירים במהירות, בחינם וללא התחייבות!

או

באפשרותכם לחייג אלינו כעת:

השירות ניתן בחינם לגמרי וללא כל התחייבות!

יניב לורן
יניב לורן
Read More
השארתי פרטים באתר, חזרו אליי בתוך כמה דקות סופרות. אדיבות ברמה אחרת, הסבירו לי הכל לעניין ואיך זה עובד. בנתיים אני אוסף הצעות מחיר למטרת השיפוץ והלוואי ואצליח למצוא את קבלן השיפוצים שאני צריך, תודה - שירות מעולה
דור קדם
דור קדם
Read More
שיפצתי את הדירה בחריש בזכות האתר הנהדר הזה ! קיבלתי 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים. בחרתי בהצעה שהכי נראתה לי ויצאנו לדרך. התוצאות מעולות. סופר מקצועיים . מומלץ בחום !!
Or Drori
Or Drori
Read More
הייתי צריך חיפוי חדש למטבח, מצאתי את אתר טופ שיפוצים וגילתי שדרכו אני יכול להשוות מחירים גם בעבור חיפוי קירות ואפילו לעבודות שיפוצים נוספות. כך שבסוף מצאתי שיפוצניק שם שעשה לי כמה עבודות בבית. מרוצה מאוד מהמחיר ומהעבודה, ממליץ לכולם.
מאור בן עזרא
מאור בן עזרא
Read More
מצאתי שיפוצניק דרך אתר טופ שיפוצים, רוצה להגיד שהאתר מאוד נוח והמידע בו עזר לי מאוד במהלך השיפוץ של חדר האמבטי
Previous
Next